Akumulatory marki FIVE STAR obecne są na rynku od 25 lat. W chwili obecnej firma FIVE STAR POLSKA Sp. z o.o. jest wyłącznym dystrybutorem akumulatorów motocyklowych oraz samochodowych marki MIDAC na terenie Polski, oferując sprzedawcom detalicznym kompleksową ofertę w zakresie akumulatorów do motocykli i motorowerów.

Akumulatory motocyklowe MIDAC są zaprojektowane i wykonane z wykorzystaniem japońskiej technologii w celu zapewnienia trwałości, wysokiej wydajności oraz niezawodności. Oferowane są w trzech liniach produktowych:

  • Akumulatory motocyklowe MIDAC GEL – zawierają elektrolit w postaci zżelowanej, fabrycznie naładowane i gotowe do natychmiastowego użycia, objęte są gwarancją do12 miesięcy od daty zakupu przez użytkownika w sklepie detalicznym.
  • Akumulatory motocyklowe MIDAC AGM – oparte na technologii AGM, gdzie separator (wykonany z maty z włókna szklanego) pozwala na całkowitą absorpcję kwasu. Dzięki czemu unika się ryzyka wycieku elektrolitu spowodowanego przechylaniem lub przypadkowym rozbiciem akumulatora. Płyty akumulatora AGM wykonane są w technologii Pb/Ca. Wyposażone w specjalny zawór służący regulacji gazu w akumulatorze. Objęte są gwarancją do12 miesięcy od daty zakupu przez użytkownika w sklepie detalicznym.
  • Akumulatory motocyklowe MIDAC STANDARD – to akumulatory wykonane w technologii tradycyjnej. Posiadają przeźroczystą obudowę oraz korki umożliwiające kontrolę poziomu elektrolitu. Charakteryzują się wysoką odpornością na wibracje i znakomitą sprawnością nawet w niskich temperaturach. Objęte są gwarancją do12 miesięcy od daty zakupu przez użytkownika w sklepie detalicznym. 

Źródło: Five Star Polska