Na odwiedzających czeka też moc dodatkowych atrakcji oraz spotkania z zawodnikami Wójcik Reacing Team. Z okazji targów marka zapowiada też specjalny konkurs na Instagramie, w którym do wygrania będą m.in. bilety na targi.

Na powierzchni 70 000 mkw powstanie prawdziwy raj dla motocyklistów. Odbędą się premierowe pokazy najlepszych światowych marek, m.in. Yamaha, MV Agusta, BMW, Harley-Davidson, KTM, Triumph, Bajaj i Kawasaki. Będzie okazja do spotkań z zawodnikami motorsportu i znanymi pasjonatami jednośladów. Zgromadzonej publiczności zaprezentują się kluby i stowarzyszenia motocyklowe z całego kraju. Będzie można również wziąć udział szkoleniach z bezpieczeństwa jazdy, a na koniec zrobić sobie zdjęcie z wybranymi modelami motocykli – do wyboru aż 2000 maszyn, zgromadzonych w jednym miejscu.

Stanowisko Dunlop będzie usytuowane w hali D, naprzeciwko wejścia D9. Każdy, kto pojawi się na nim, może liczyć na praktyczne informacje, dotyczące przygotowania do sezonu i wskazówki jak właściwie dobrać opony do posiadanego motocykla. Amatorzy, którzy chcą poczuć dreszczyk rywalizacji, będą mogli wziąć udział w zorganizowanej przez markę zabawie. Osoby, które najdłużej utrzymają opony na wysokości barku, zdobędą atrakcyjne nagrody, ufundowane przez Dunlop. Rywalizacja będzie trwała przez cały weekend, w godzinach od 12. do 16. Wyniki zostaną opublikowane na Instagramie i Fanpage Dunlop na Facebooku.

Dodatkowo dla fanów marki zostanie zorganizowany specjalny konkurs na Instagramie, w którym będzie można zdobyć bilety na Warsaw Motorcycle Show oraz wyjątkowe kalendarze Dunlop. Wygrane kalendarze będzie można odebrać podczas targów Warsaw Motorcycle Show, przy ciężarówce Wójcik Racing. Będzie to także niepowtarzalna okazja, by na ściance Dunlop zrobić sobie zdjęcie z zawodnikami i zdobyć ich autografy.

Źródło: Dunlop