Deutsch Version english version

Informacje branżowe

Bezpieczne wakacje z Suzuki

Zastanawiasz się, gdzie spędzić wakacje? Nieważne gdzie, ważne, żeby było bezpiecznie. Pomogą w tym autoryzowane serwisy Suzuki.

więcej »
Słoneczna pogoda zagrożeniem dla motocyklistów

Czy motocykliści w tym sezonie pobiją niechlubne statystyki wypadków?

więcej »
Ducati na radarze

Ducati zapowiada, że do 2020 roku wyposaży niektóre seryjne modele motocykli w system ARAS (Advanced Rider Assistance Systems), czyli układ radarów monitorujący drogę przed i za motocyklem.

więcej »
Emocje z Castrol

Kup olej Castrol Power 1 w opakowaniu 4L, wypełnij formularz zgłoszeniowy, odpowiedz na pytanie i wejdź do gry o ekstra nagrody.

więcej »
Przetestuj BMW

BMW Motorrad Polska zaprasza na jazdy testowe motocyklami z najnowszej oferty.

więcej »
Przyszłość jednośladów?

Wiele wskazuje na to, że już w niedalekiej przyszłośći motocykle będą przypominały zaawansowane platformy multimedialne. Ma się tak stać za pomocą implementowanych inteligentnych systemów oraz rosnącej ilości aplikacji przygotowywanych specjalnie z myślą o motocyklistach.

więcej »
MotoGP Brno – zdobądź zaproszenie z Auto Partner!

Z początkiem czerwca ruszyła nowa promocja organizowana przez Auto Partner wspólnie z marką MOTUL.

więcej »
Jazda motocyklem z pasażerem – o czym warto pamiętać? 

Sezon motocyklowy w Polsce w ostatnich latach istotnie się wydłużył. Obserwujemy to także w Auto Partner S.A., analizując sprzedaż części motocyklowych, które są w naszej ofercie. Ze względu na występujące zmiany klimatyczne motocyklem z powodzeniem możemy jeździć już od końca marca i aż do końca października, a nawet dłużej! Są także osoby, które motocyklem jeżdżą praktycznie przez cały rok. Co warto wiedzieć, aby motocyklową pasją zarazić, a nie zrazić bliską nam osobę? Wraz z zespołem z Auto Partner ujęliśmy to w kilku najważniejszych punktach.

więcej »
Axalta Coating Systems przedłuża współpracę z Movistar Yamaha MotoGP

Axalta Coating Systems, wiodący globalny dostawca lakierów ciekłych i proszkowych, został oficjalnym sponsorem zespołu Movistar Yamaha MotoGP podczas Motocyklowych Mistrzostw Świata MotoGP 2018.

więcej »
Tysiące motocykli w Bydgoszczy

W dniach 16–20 maja br. w Myślęcinku (Bydgoszcz) odbył się największy w Europie zlot miłośników Harleya – Super Rally 2018. W ciągu czterech dni pojawiło się tam ponad 7000 osób, impreza miała charakter zamknięty. Na teren zlotu mogły wjechać motocykle marki Harley, Buell i Indian.

więcej »
Dni otwarte w Triumph Warszawa

W najbliższy weekend salon motocyklowy Triumph Warszawa zaprasza na dni otwarte, w ramach których możliwe będzie przetestowanie modeli z gamy modelowej marki Triumph.

więcej »
Pony dla każdego

Kto, będąc dzieciakiem, nie marzył o motorynce Rometa? Chyba każdy fan motoryzacji, którego lata dziecięce i nastoletnie przypadły na ostatnią dekadę XX wieku, marzył o motorynce. Ten sprzęt, choć spartańsko wyposażony i prosty w konstrukcji, miał wiele niezaprzeczalnych zalet i wychował całą rzeszę dzisiejszych motocyklistów.

więcej »