Deutsch Version english version

Informacje branżowe

THOR, Adrien van Beveren i Rajd Dakar 2018 – obiecująca kombinacja

Francuski zawodnik Adrien van Beveren jest niekwestionowanym mistrzem w jeździe po piasku i wydmach.

więcej »
Rafał Sonik złamał nogę w wyścigu Rajd Dakar 2018

Złe wieści z Dakar 2018. Rafał Sonik niestety już nie jedzie.

więcej »
Ruszają szkolenia dla mechaników

Z początkiem tego roku Larsson Polska wznawia projekt szkoleń dla mechaników motocyklowych.

więcej »
Yamaha wspiera edukację młodych mechaników

Szkolenie przyszłej kadry jest niezbędne, aby zadbać o najwyższy poziom usług oferowanych przez profesjonalnych mechaników Yamahy. I właśnie z tą myślą Yamaha Motor – Oddział w Polsce od kilku już lat wspiera edukację młodych talentów, patronując klasom mechanicznym w aż trzech szkołach.

więcej »
Barreda i Honda prowadzą po starcie Dakaru

Po wygraniu poniedziałkowego, drugiego etapu Rajdu Dakar 2018 Joan Barreda z ekipy Monster Energy Honda Team objął prowadzenie w klasyfikacji motocyklistów. Trasa tegorocznej, czterdziestej edycji pustynnego maratonu liczy blisko dziewięć tysięcy kilometrów, prowadząc przez Peru, Boliwię i Argentynę. Zmagania rozpoczęły się w sobotę w Limie, a zakończą w Cordobie.

więcej »
Szkolenia z serii BIKE TOUR

TEXA Poland tradycyjnie jak co roku, na poczatku marca (2018 r.)  zaprasza do udziału w cyklu szkoleń z serii BIKE TOUR.

więcej »
Aktualizacja TEXA BIKE v29

TEXA informuje o kolejnej aktualizacji oprogramowania TEXA IDC5 BIKE 29.

więcej »
Motocykle przyszłości według Boscha

Według wizji Boscha mobilność przyszłości ma być bez wypadków, bez stresu i bez emisji. W tej wizji motocykl odgrywa ważną rolę.

więcej »
Nowe Hondy na targach EICMA

Nowe Hondy CB1000R oraz Africa Twin ‘Adventure Sports’ na czele nowej gamy modeli marki Honda 2018 podczas targów EICMA.

więcej »
Polacy pracują nad kaskiem przyszłości

Naukowcy z Politechniki Wrocławskiej opracowują modele numeryczne głowy. Chcą stworzyć dzięki temu kask przyszłości, który pozwoliłby poprawić bezpieczeństwo m.in. motocyklistów.

więcej »
Latający motocykl czy już dron?

Już niebawem policjanci z Dubaju zostaną wyposażeni w motocykle, które będą w stanie unosić się nad ziemią. Choć, czy taką latającą maszynę na pewno można jeszcze nazwać motocyklem...?

więcej »
Zimowy przegląd w ASO Honda

Okres jesienno-zimowy to czas, w którym coraz mniej klientów odwiedza swoje zaprzyjaźnione warsztaty. Motocykle zazwyczaj są odstawiane do garażu i czekają na rozpoczęcie nowego sezonu.

więcej »