Deutsch Version english version

Informacje branżowe

Weź udział w wyprawie po RPA – kup olej Motul i wygraj przygodę życia

Do wygrania udział w wyprawie Motul Afryka Tour, a ponadto aż 16 kamer Samsung Gear 360 oraz 1000 upominków od Motul! Wybierz olej Motul, a następnie podziel się ulubionym zdjęciem z jednej ze swoich motocyklowych wypraw. Konkurs wystartował 12 marca i potrwa do 30 czerwca 2018 roku.

więcej »
VIII Targi Motocyklowe 2018

Już w najbliższy weekend po raz ósmy odbędą się targi motocyklowe we Wrocławiu. W dniach 17–18 marca Hala Stulecia zmieni się w Ogólnopolskie Centrum Motocyklowe.

więcej »
Poznań Motor Show 2018 już w kwietniu!

Poznań Motor Show 2018 to największe targi motoryzacyjne w Polsce i czwarte w Europie. To obowiązkowe wydarzenie dla każdego pasjonata motoryzacji oraz dla rodzin, które w wyjątkowej motoryzacyjnej atmosferze chcą spędzić czas. Tegoroczna edycja odsłoni zwiedzającymi pojazdy w ramach czterech salonów: samochodowego, motocyklowego, caravaningowego, ciężarowego.

więcej »
Start z kopyta

I edycja targów Warsaw Motorcycle Show odbiła się szerokim echem w polskiej branży motocyklowej. Organizator – Ptak Warsaw Expo – postawił sobie wysoko poprzeczkę i trzeba przyznać, że wywiązał się z zadania. Wydarzenie to było pierwszą z motocyklowych imprez wystawienniczych w tym roku, więc odbyło się na nim sporo oficjalnych premier.

więcej »
Opony, zespoły i motocykliści Dunlop gotowi do walki w Mistrzostwach Świata FIM w Motocrossie

Przed fanami motocrossu emocjonujący weekend, bowiem 4 marca w Argentynie zostaną rozegrane zawody zaliczane do cyklu Mistrzostw Świata FIM (MXGP) 2018. O zwycięstwo dla Dunlopa powalczy dwudziestu trzech zawodników w trzech kategoriach.

więcej »
I'M Inter Motors – wszystko dla motocyklistów

I’M Inter Motors to pierwsza i największa sieć sklepów motocyklowych w Polsce, dotychczas znana pod nazwą Inter Motors. Zmiana nazwy i rebranding sieci oznaczają nowy rozdział w życiu marki!

więcej »
Najlepszy mechanik motocyklowy w szeregach Yamaha Motor

Kamil Białkowski z salonu Yamaha Moto Radom wygrał National Technician Grand Prix – polską rywalizację kadry serwisowej organizowaną w ramach światowego projektu szkoleniowego Yamaha Technical Academy (YTA).

więcej »
Daniel Blin walczy o start w motocyklowych mistrzostwach Włoch

16-letni Daniel Blin, ubiegłoroczny zdobywca Pucharu Polski i Pucharu Europy klasy Supersport 300, w sezonie 2018 chce wystartować w prestiżowych motocyklowych mistrzostwach Włoch. Utalentowany torunianin środki na starty zbiera przy pomocy finansowania społecznościowego.

więcej »
Akcja Wiosna – „Clean your f#cki#g bike!”

W sezonie 2018 warszawskie studio przygotowało wiele zmian dla swoich klientów. Nowa oferta, rozbudowane pakiety pielęgnacji motocykli, mnóstwo nowości i niespodzianek. 

więcej »
Nowy numer „Bike & Business” już jest!

W Wasze ręce już niedługo trafi pierwsze w tym roku wydanie kwartalnika „Bike & Business”. 

więcej »
Szkolenie TRW i akumulatory LiFePo4 w firmie Larsson

Rozpoczęły się zapisy na kolejny cykl szkoleń produktowo-technicznych. Tym razem poświęcone będę okładzinom ciernym (hamulcom i sprzęgłom motocyklowym), szeroko pojętym elektrycznym układom zasilania z uwzględnieniem nowych technologii oraz wszystkim akumulatorom litowo-jonowym.

więcej »
Kolejna tura szkoleń Larsson

Ledwie zakończyła się pierwsza w tym roku edycja szkoleń dla mechaników motocyklowych, a już rozpoczęły się zapisy do kolejnej. Tym razem szkolenie będzie poświęcone łańcuchowym układom napędowym oraz zawieszeniom motocyklowym.

więcej »