Deutsch Version english version

Informacje branżowe

Biesiekirski rozpoczyna sezon motocyklowych ME Moto2

18-letni Piotr Biesiekirski rozpoczyna swój trzeci sezon w motocyklowych mistrzostwach Europy Moto2. Pierwszy i jedyny Polak w stawce we wtorek zmierzy się w dwóch wyścigach w portugalskim Estoril.

więcej »
Biesiekirski testuje Moto2 w Aragonii

18-letni Piotr Biesiekirski ma za sobą udane, jednodniowe testy swojego prototypowego motocykla Moto2, na którym już za dwa tygodnie rozpocznie w Portugalii sezon wyścigowych mistrzostw Europy.

więcej »
Nowy salon Yamaha POLand POSITION Liberty Motors w Piasecznie

Liberty Motors i Yamaha Motor Polska zapraszają do nowo otwartego salonu POLand POSITION położonego przy ul. Puławskiej 44D w podwarszawskim Piasecznie.

więcej »
Yamaha plus akcesoria gratis

Przy zakupie wybranych modeli jednośladów Yamaha klienci otrzymają gratis pakiety oryginalnej odzieży lub akcesoriów Yamaha o wartości nawet 3000 zł.

więcej »
Bridgestone rozpoczyna współpracę z Milestone przy grze RIDE 4

Bridgestone ogłosił początek współpracy z Milestone, włoskim twórcą gier komputerowych, przy najnowszej części popularnych gier wideo z serii RIDE. RIDE 4, gra dostarczająca fanom dwóch kółek i sportowych emocji, będzie dostępna od 8 października 2020 r. w wersji na konsolę Playstation 4, XBOX One i komputery.

więcej »
Flota motocykli i skuterów Yamaha wspiera walkę z koronawirusem w Polsce

Yamaha Motor Polska wraz z siecią dealerską aktywnie włącza się we wsparcie służb medycznych zaangażowanych w walkę z pandemią COVID-19.

więcej »
Joanna Miller #19 w barwach Yamahy

Czołowa polska zawodniczka motocrossowa, utytułowana również na arenie międzynarodowej, Joanna Miller, dołączyła do rodziny Yamahy.

więcej »
Jest decyzja o zmianie terminu targów Poznań Motor Show i TTM

W trosce o najwyższą jakość wydarzenia i w drodze konsultacji z branżą motoryzacyjną zarząd Grupy MTP podjął decyzję o przeniesieniu targów Poznań Motor Show oraz Targów Techniki Motoryzacyjnej na kolejny rok na termin 8-11 kwietnia 2021 roku.

więcej »
Czy Euro 5 wpłynie na oleje?

W tym roku do świata motocykli wkracza norma czystości spalin Euro 5, która jeszcze bardziej ogranicza emisję. Limity obniżyły się o około jedną trzecią. Nie jest to tak duży skok jak przy wprowadzeniu Euro 4, ale gdy limity są niskie, każde kolejne ich obniżenie jest trudniejsze.

więcej »
Yamaha przedłuża gwarancje na swoje motocykle

W celu dostosowania się do ograniczeń mających na celu powstrzymanie rozprzestrzeniania się koronawirusa COVID-19, wielu dealerów Yamahy w całej Europie zamknęło swoje salony. W związku z tym Yamaha Motor Europe zdecydowała się przedłużyć o trzy miesiące wszystkie gwarancje fabryczne i gwarancje oficjalnie przedłużone, które wygasły lub wygasną między 1 marca a 31 maja 2020 r.

więcej »
Mio MiVue 760d – as w rękawie dla motocyklistów w sezonie 2020

Sezon jazdy motocyklem zbliża się wielkimi krokami. I jak co roku wraz z rosnącą liczbą motocyklistów na drodze rośnie liczba opinii, że ich sposób jazdy jest główną przyczyną wypadków. Czy jest jakiś sposób zmiany tego stereotypu? Od niedawna tak! To wideorejestrator Mio MiVue M760.

więcej »
Exide sponsorem zespołu Intact GP

Exide Technologies, producent akumulatorów i globalny dostawca rozwiązań w zakresie magazynowania energii, ponownie został sponsorem zespołu Intact GP, który będzie wspierać podczas tegorocznego sezonu mistrzostw Moto2. Ten popularny cykl w kalendarzu wyścigów motocyklowych nie tylko przyciąga szeroką publiczność z całego świata, stanowi też ważną platformę marketingową dla globalnych marek, takich jak Exide.

więcej »
Yamaha wprowadza zdalne składanie zamówień i bezpieczny przegląd okresowy

Dodatnie temperatury zwiastują początek sezonu dla miłośników motocykli, skuterów i pojazdów ATV. Panująca pandemia koronawirusa budzi jednak liczne obawy przed wizytą w salonie lub serwisie. Yamaha Motor – Oddział w Polsce wraz z siecią dealerską wdraża procedury mające na celu podniesienie bezpieczeństwa Klientów i pracowników w tym trudnym okresie.

więcej »
Euro 5 dla pojazdów jednośladowych

Rok 2020 jest kluczowym rokiem dla rynku motocyklowego w Europie, w związku z wejściem w życie z dniem 1 stycznia 2020 r. nowej normy emisji spalin Euro 5 dla pojazdów jednośladowych.

więcej »
Aktualizacja oprogramowania IDC5 BIKE 33.0.0

Aktualizacja BIKE 33 zawiera szereg nowych rozwiązań diagnostycznych oraz danych technicznych, które w połączeniu z ciągłym rozwojem oprogramowania IDC5 zapewniają możliwości diagnostyczne ponad 2800 modeli 98 marek, stanowiąc kompletne i doskonałe rozwiązanie dla mechaników na całym świecie.

więcej »
Mistrz Techniki Motocyklowej Yamaha wyłoniony

Filip Domin z Zespołu Szkół Samochodowych w Bydgoszczy okazał się najlepszy podczas finałowej rywalizacji uczniów z placówek objętych patronatem polskiego oddziału Yamahy. Była to pierwsza edycja tego konkursu.

więcej »
Dunlop oficjalnym dostawcą ogumienia do Mistrzostw Świata FIM MXGP

Infront Moto Racing, promotor Mistrzostw Świata FIM MXGP, rozszerza współpracę z Dunlop. Strony podpisały trzyletnią umowę partnerską, na mocy której brytyjska marka będzie oficjalnym dostawcą ogumienia dla tej serii wyścigów. 

więcej »