Deutsch Version english version

Informacje branżowe

Co z tym olejem?

Plany wprowadzenia nowych opłat w postaci kaucji za olej silnikowy budzą wiele kontrowersji i niejasności. O opinię w tej sprawie oraz sytuację rynku olejów motocyklowych pytamy ekspertów z branży.

więcej »
Szkolenie techniczne BIKE TECH TOUR już w najbliższy piątek

Inter Cars zaprasza na szkolenie techniczne BIKE TECH TOUR 2020 vol. 2. Szkolenie organizowane jest przy współpracy z firmami MOTUL, NGK i TRW.

więcej »
Grupa „Mechanika Motocyklowa – porady, wskazówki, diagnozowanie” – trudne pytania i dobre odpowiedzi, a także błyskotliwe diagnozy

Pomysł na założenie grupy Grupy „Mechanika Motocyklowa” wyszedł od firmy Inter Cars, największego dystrybutora części do samochodów osobowych, użytkowych i motocykli.

więcej »
HONDA CB125F z roku modelowego 2021

Popularny model Hondy CB125F z roku modelowego 2021 to zupełnie nowy motocykl, o całe 11 kg lżejszy od poprzednika.

więcej »
Yamaha Tenere 700 dostępna do testowania w każdym salonie w Polsce

Udaj się w niezapomnianą pogoń za horyzontem Yamahą Tenere 700. Dlaczego warto? Rezerwacja jazdy testowej nigdy nie była tak prosta! Wejdź na stronę i jednym kliknięciem zapisz się na przygodę, która pozwoli odkryć nowe możliwości, jakie daje ten słynny motocykl klasy Adventure.

więcej »
Sezon motocyklowy nie kończy się wraz z wakacjami

Za chwilę rozpocznie się rok szkolny, a wraz z nim wzmożony ruch na drogach przeniesie się na ulice miast. Dla wielu osób efektywnym środkiem transportu staną się skutery, motorowery czy motocykle.

więcej »
Silkolene LubeCube – opakowania w 100% ekologiczne

FUCHS SILKOLENE wprowadza na rynek nowe, ekologiczne opakowania 4-litrowe LubeCube.

więcej »
Honda Adventure Day 2020

Już po raz kolejny Honda zaprosi właścicieli motocykli tej marki – od PCXa do Goldwinga – na Honda Adventure Day, zlot miłośników jazdy turystycznej i terenowej. Odbędzie się on w terminie 4-6 września w ramach Rajdu Tukan, jednej z najlepszych imprez tego typu w Polsce.

więcej »
Nowy sprzedawca elektrycznych jednośladów Askoll w Krakowie

Przedstawicielem włoskiej marki Askoll na małopolskim rynku została firma Urban Store. Dealer działa w Krakowie od 2015 roku.

więcej »
Oleg Pawelec wygrywa w Poznaniu

Reprezentujący barwy Wójcik Racing Junior Teamu, zaledwie 14-letni Oleg Pawelec sięgnął po zwycięstwo i drugie miejsce w wyścigach pierwszej rundy motocyklowego Pucharu Federacji na torze w Poznaniu.

więcej »
Dunlop Geomax MX-33 fabrycznie w Hondzie CRF450R z serii 2021

Opona Dunlop Geomax MX-33 została wybrana przez firmę Honda jako oryginalne wyposażenie do modelu CRF450R 2021. To potwierdza jej wszechstronność jako opony motocrossowej zdolnej do niezrównanych osiągów na różnych nawierzchniach.

więcej »
Biesiekirski piąty w Portugalii

18-letni Piotr Biesiekirski wywalczył swój najlepszy w karierze rezultat w motocyklowych mistrzostwach Europy Moto2. Jedyny Polak w stawce ukończył we wtorek otwierający sezon wyścig w portugalskim Estoril na piątej pozycji.

więcej »
Biesiekirski rozpoczyna sezon motocyklowych ME Moto2

18-letni Piotr Biesiekirski rozpoczyna swój trzeci sezon w motocyklowych mistrzostwach Europy Moto2. Pierwszy i jedyny Polak w stawce we wtorek zmierzy się w dwóch wyścigach w portugalskim Estoril.

więcej »
Biesiekirski testuje Moto2 w Aragonii

18-letni Piotr Biesiekirski ma za sobą udane, jednodniowe testy swojego prototypowego motocykla Moto2, na którym już za dwa tygodnie rozpocznie w Portugalii sezon wyścigowych mistrzostw Europy.

więcej »
Nowy salon Yamaha POLand POSITION Liberty Motors w Piasecznie

Liberty Motors i Yamaha Motor Polska zapraszają do nowo otwartego salonu POLand POSITION położonego przy ul. Puławskiej 44D w podwarszawskim Piasecznie.

więcej »
Motocykle Yamaha plus akcesoria gratis

Przy zakupie wybranych modeli jednośladów Yamaha klienci otrzymają gratis pakiety oryginalnej odzieży lub akcesoriów Yamaha o wartości nawet 3000 zł.

więcej »
Bridgestone rozpoczyna współpracę z Milestone przy grze RIDE 4

Bridgestone ogłosił początek współpracy z Milestone, włoskim twórcą gier komputerowych, przy najnowszej części popularnych gier wideo z serii RIDE. RIDE 4, gra dostarczająca fanom dwóch kółek i sportowych emocji, będzie dostępna od 8 października 2020 r. w wersji na konsolę Playstation 4, XBOX One i komputery.

więcej »