Deutsch Version english version

Informacje branżowe

MEFO Sport Polska dystrybutorem marki Haan Wheels

Do oferty sklepu z częściami i akcesoriami do motocykli MEFO Sport Polska dołączył asortyment renomowanego holenderskiego producenta kół do motocykli, firmy Haan Wheels.

więcej »
Honda wprowadza do oferty leasingu inwestycyjnego skuter elektryczny „PCX ELECTRIC”

Honda ogłosiła, że skuter elektryczny „PCX ELECTRIC” od 30 listopada 2018 r. jest oferowany w formie leasingu inwestycyjnego dla przedsiębiorstw i osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą.

więcej »
Yamaha partnerem Warsaw Motorcycle Show 2019

Premierowa edycja Warsaw Motorcycle Show, która odbyła się wiosną br. na terenie Warsaw Ptak Expo, zgromadziła 170 wystawców, 2000 motocykli i blisko 60 tys. zwiedzających. Tymi liczbami Warsaw Motorcycle Show zasłużył sobie na miano największej branżowej imprezy targowej nie tylko w Polsce, ale i Europie Centralnej, rozbudzając nadzieje na to, co zobaczymy podczas zapowiedzianej na weekend 1–3 marca 2019 r. drugiej edycji wystawy. Swoją obecność już dziś zapowiada polski oddział Yamaha Motor Europe, który ponownie został partnerem tego ważnego wydarzenia.

więcej »
Klasa o profilu mechanika motocyklowego pod patronatem Yamaha Motor w warszawskiej samochodówce

W Zespole Szkół Samochodowych i Licealnych nr 2 w Warszawie uroczyście otwarto salę dydaktyczną przeznaczoną do kształcenia młodzieży z klas technicznych o profilu mechanika motocyklowego pod patronatem Yamaha Motor.

więcej »
Mototrendy 2019

Mototrendy 2019 to targi branżowe zapowiadające najnowsze kolekcje odzieży i akcesoriów, a także prezentujące ofertę części zamiennych i eksploatacyjnych dostępnych w dystrybucji hurtowej rynku motocyklowego Inter Cars SA.

więcej »
Black Week w salonach sieci ROMET

Z okazji Black Friday ROMET przygotował wyjątkowo atrakcyjny rabat dla miłośników podróżowania na dwóch kółkach. 

więcej »
GEFCO wprowadza nowe rozwiązanie do śledzenia

Grupa GEFCO we współpracy z firmami Actility oraz Wakeo opracowała innowacyjne i szyte na miarę rozwiązanie usprawniające transport palet motocyklowych w Europie. Narzędzie to przynosi klientom wymierne korzyści oraz wzmacnia pozycję Grupy GEFCO na rynku usług logistycznych dla branży motoryzacyjnej.

więcej »
Posezonowa wyprzedaż motocykli Suzuki

Suzuki ogłosiło nowe, promocyjne ceny na 7 popularnych modeli motocykli. Z jesiennej wyprzedaży mogą skorzystać amatorzy wszelkiego rodzaju podróżowania na dwóch kółkach i zaoszczędzić aż do 7000 zł.

więcej »
Zapłon to podstawa

Odpowiednie przygotowanie jednośladu do zimowania zapewni niezawodny rozruch na wiosnę.

więcej »
BMW S 1000 RR po raz pierwszy z opcją M i częściami M Performance

BMW Motorrad wprowadza strategię produktową znaną z samochodów M, oferując teraz opcje wyposażenia M oraz części M Performance dla motocykla. Wraz z wprowadzeniem na rynek nowego S 1000 RR pakiet M oraz wyposażenie opcjonalne M będzie po raz pierwszy dostępne dla motocykla jako opcja ex works. Gama produktów dostępnych dla nowego RR zostanie również dopełniona przez rozległy wybór części M Performance jako element programu akcesoriów.

więcej »
Motocykle Suzuki z serii DL i GSX do serwisu

Przedsiębiorca Suzuki Motor Poland powiadomił prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że w motocyklach Suzuki DL650A, GSX-S750 i GSX-R1000, wyprodukowanych w Japonii, może dojść do awarii.

więcej »
Innowacje Bosch zaprezentowane na targach EICMA 2018

Bosch ma odpowiednie rozwiązania dla przyszłych motocykli i quadów z napędem elektrycznym, zarówno w zakresie inteligentnych systemów wspomagania, łączności sieciowej jak i nowej energii do napędu. Dla firmy Bosch wszystkie innowacyjne rozwiązania i technologie stanowią kolejny krok w kierunku urzeczywistnienia wizji mobilności bezstresowej, bezwypadkowej i prawie pozbawionej emisji.

więcej »