Deutsch Version english version

Informacje branżowe

Śniadanie prasowe Warsaw Motorcycle Show: wiemy, co czeka nas podczas święta motocykli

Gwiazdy sportów motocyklowych zawitają na początku marca do Ptak Warsaw Expo! Coraz większymi krokami zbliża się druga odsłona Warsaw Motorcycle Show. Pokazy mistrzów Stuntu, wyścigi na specjalnie zaaranżowanych torach Peet Bike i światowe premiery największych marek motocyklowych – to zaledwie część atrakcji, która czeka na odwiedzających już od 1 do 3 marca w podwarszawskim Nadarzynie.

więcej »
Pierwszy tegoroczny numer „Bike & Business” już jest!

Wspólnie z Wami rozpoczynamy kolejny, czwarty już rok naszej obecności na rynku. Cieszy nas stale wzrastająca rozpoznawalność naszego pisma w branży. To dla nas sygnał, że jesteście z nami, a nasze artykuły oraz informacje w nich zawarte znajdują zainteresowanie naszych czytelników. Dziękujemy.

więcej »
Autodata w miesięcznym abonamencie

Autodata, dostawca informacji serwisowych dla pojazdów, wprowadziła nową wygodną formę dostępu do zebranych informacji. Oprócz rocznego abonamentu (800 zł netto) można teraz wykupić wersję miesięczną (80 zł netto).

więcej »
Czas na motoryzacyjne emocje – Poznań Motor Show rusza już w marcu

Prestiżowe i zarazem jedne z największych w Europie. Obecne w portfolio Międzynarodowych Targów Poznańskich od 1992 roku, zwane przez znawców świata motoryzacyjnego Małą Genewą, czyli targi Poznań Motor Show ruszają już 28 marca.

więcej »
SUZUKI ECSTAR Team podsumowuje sezon 2018 w MotoGP

Rok 2018 był najbardziej udanym dla Suzuki w historii startów od powstania klasy MotoGP. Zawodnicy Alex Rins #42 i Andrea Iannone #29 aż dziewięciokrotnie stawali na podium. Dzięki imponującym innowacjom w motocyklu GSX-RR, całemu zespołowi oraz zaangażowaniu kierowców zespół Suzuki ECSTAR zamyka sezon w dobrych nastrojach.

więcej »
Promocyjna akcja serwisowa Suzuki „Wiosna w lutym”

Snujesz plany i obmyślasz nowe motocyklowe eskapady na przyszły sezon? Nie czekaj na wiosnę, już teraz przygotuj swój motocykl do jazdy! Suzuki Motor Poland zaprasza do skorzystania z promocyjnej akcji serwisowej „Wiosna w lutym”.

więcej »
Philips oświetla Rajd Dakar

Ekstremalne warunki drogowe panujące na trasie Rajdu Dakar przyciągają uwagę nie tylko fanów sportów motorowych. Na trasę 41. edycji marka Philips wyruszyła z Yamalube Yamaha Official Rally Team.

więcej »
Kolejne szkolenie. Zapisy rozpoczęte

W zeszłorocznym cyklu zorganizowanych przez firmę Larsson szkoleń technicznych dla mechaników uczestniczyło łącznie kilkaset osób. Cztery cykle szkoleń odbyły się w Gdańsku, Poznaniu, Warszawie i Krakowie. Njbliższe szkolenie poświęcone będzie w całości przednim zawieszeniom motocyklowym.

więcej »
Dunlop kolejny raz wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

Już w najbliższą niedzielę – 13 stycznia – serce niejednego fana motoryzacji z pewnością zabije szybciej, a Autodrom na warszawskim Bemowie zostanie rozgrzany do czerwoności. Na płycie obiektu po raz kolejny spotkają się mistrzowie kierownicy oraz czołowi zawodnicy motorsportu.

więcej »
Barreda i Honda wygrywają pierwszy odcinek Dakaru

Joan Barreda z ekipy Monster Energy Honda Team wygrał pierwszy odcinek specjalny 41. edycji Rajdu Dakar. Z trzecim czasem na metę próby w Adrenarena de Paracas niedaleko Pisco wpadł jego zespołowy kolega, Ricky Brabec. W czołówce znaleźli się także Benavides, Cornejo i Goncalves.

więcej »
Wesołych Świąt!

Wszystkim naszym Czytelnikom, a także przedstawicielom firm współpracujących z naszym czasopismem życzymy pełnych radości i spokoju Świąt Bożego Narodzenia oraz sukcesów w Nowym Roku.

więcej »
MEFO Sport Polska dystrybutorem marki Haan Wheels

Do oferty sklepu z częściami i akcesoriami do motocykli MEFO Sport Polska dołączył asortyment renomowanego holenderskiego producenta kół do motocykli, firmy Haan Wheels.

więcej »