Deutsch Version english version

Promocje rynkowe

Lato z Bling Bling Garage. Odwiedź motocyklowe SPA!

Sezon motocyklowy w pełni – podróżujesz, bywasz na zlotach, latasz po mieście. Ale czy zadbałeś odpowiednio o swój motocykl? Czy zabezpieczyłeś wszystkie elementy przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi i wgryzającym się w lakier robactwem?

więcej »
Emocje z Castrol

Kup olej Castrol Power 1 w opakowaniu 4L, wypełnij formularz zgłoszeniowy, odpowiedz na pytanie i wejdź do gry o ekstra nagrody.

więcej »
MotoGP Brno – zdobądź zaproszenie z Auto Partner!

Z początkiem czerwca ruszyła nowa promocja organizowana przez Auto Partner wspólnie z marką MOTUL.

więcej »
Nie stój w korkach – akcja specjalna marki Romet

Masz prawo jazdy na auto? Możesz dołączyć do motocyklowej rodziny i oszczędzać czas nie stojąc w miejskich korkach.

więcej »
Dwie nowe promocje w Auto Partner

W dniu 10 maja 2018 r. w Auto Partner SA ruszyły dwie nowe promocje skierowane do klientów dystrybutora, w których do wygrania są atrakcyjne i wartościowe nagrody.

więcej »
Nowa promocja na otwarcie sezonu motocyklowego

Pomimo zimowej aury za oknem i zasypanych śniegiem dróg, Auto Partner nie zapadł w zimowy sen i już szykuje się na otwarcie sezonu motocyklowego.

więcej »
Dni Nowości w Inter Motors

Od 10 lutego do 17 marca, w każdą sobotę, w każdym sklepie Inter Motors, zawsze od godz. 11:00, będą odbywać się „Dni Nowości”. To spotkania tematyczne, podczas których zostaną zaprezentowane nowe kolekcje odzieży i akcesoriów renomowanych motocyklowych marek.

więcej »
Rabaty w Suzuki

Gdy na zewnątrz upały, ceny w salonach Suzuki topnieją. Kupując teraz motocykl japońskiej marki, można zaoszczędzić kilka tysięcy złotych.

więcej »
Lato z Hondą Last Minute

Honda przygotowała szereg promocji pod wspólnym hasłem „Lato z Hondą Last Minute”.

więcej »
Wybierz Yamahę XSR, styl dostaniesz gratis

Yamaha ma dziś fantastyczną wiadomość dla wszystkich fanów motocykli klasycznych – każdy klient, który do końca wakacji nabędzie XSR700 lub XSR900, otrzyma gratis pakiet stylowych dodatków. Wśród nich znajdują się oryginalny kask Faster Sons oraz miękkie sakwy boczne wraz ze stelażem.

więcej »
Yamaha podkręca tempo promocji – 1000 zł na każdy motocykl i skuter 125 cm3

Początek wakacji to idealny moment na podkręcenie tempa akcji promocyjnej „1000 powodów, żeby kupić Yamahę”. Do promocji modeli NMAX i X-MAX125 teraz dołączają wszystkie pozostałe motocykle i skutery przeznaczone do prowadzenia na samochodowe prawo jazdy.

więcej »
#mójjunak: Trwa konkurs, w którym możesz wygrać Junaka RS 125

Wystarczy stworzyć wideo z dowolnym Junakiem w roli głównej, umieścić je na Facebooku oraz oznaczyć tagiem #mójjunak. Każdy ma szanse na zdobycie na własność Junaka RS 125.

więcej »