Deutsch Version english version

Promocje rynkowe

MICHELIN POWER PACKAGE 2019

MICHELIN POWER PACKAGE 2019 – zamów 20 opon Michelin, a komplet Michelin Road 5 dostaniesz za złotówkę.

więcej »
Promocyjna akcja serwisowa Suzuki „Wiosna w lutym”

Snujesz plany i obmyślasz nowe motocyklowe eskapady na przyszły sezon? Nie czekaj na wiosnę, już teraz przygotuj swój motocykl do jazdy! Suzuki Motor Poland zaprasza do skorzystania z promocyjnej akcji serwisowej „Wiosna w lutym”.

więcej »
Zgarnij kurtkę lub kask! Promocja przedłużona

Trwająca do końca października promocja w salonach dealerskich Bajaj została wydłużona do 15 listopada. Przy zakupie motocykli Dominar 400 lub Pulsar NS 125 w gratisie kurtka lub kask.

więcej »
Kup Dominar 400 lub Pulsar NS 125, zgarnij kurtkę lub kask

Tylko w październiku w salonach Bajaj – przy zakupie motocykli Dominar 400 lub Pulsar NS 125 otrzymujesz atrakcyjne gratisy.

więcej »
Lato z Bling Bling Garage. Odwiedź motocyklowe SPA!

Sezon motocyklowy w pełni – podróżujesz, bywasz na zlotach, latasz po mieście. Ale czy zadbałeś odpowiednio o swój motocykl? Czy zabezpieczyłeś wszystkie elementy przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi i wgryzającym się w lakier robactwem?

więcej »
Emocje z Castrol

Kup olej Castrol Power 1 w opakowaniu 4L, wypełnij formularz zgłoszeniowy, odpowiedz na pytanie i wejdź do gry o ekstra nagrody.

więcej »
MotoGP Brno – zdobądź zaproszenie z Auto Partner!

Z początkiem czerwca ruszyła nowa promocja organizowana przez Auto Partner wspólnie z marką MOTUL.

więcej »
Nie stój w korkach – akcja specjalna marki Romet

Masz prawo jazdy na auto? Możesz dołączyć do motocyklowej rodziny i oszczędzać czas nie stojąc w miejskich korkach.

więcej »
Dwie nowe promocje w Auto Partner

W dniu 10 maja 2018 r. w Auto Partner SA ruszyły dwie nowe promocje skierowane do klientów dystrybutora, w których do wygrania są atrakcyjne i wartościowe nagrody.

więcej »
Nowa promocja na otwarcie sezonu motocyklowego

Pomimo zimowej aury za oknem i zasypanych śniegiem dróg, Auto Partner nie zapadł w zimowy sen i już szykuje się na otwarcie sezonu motocyklowego.

więcej »
Dni Nowości w Inter Motors

Od 10 lutego do 17 marca, w każdą sobotę, w każdym sklepie Inter Motors, zawsze od godz. 11:00, będą odbywać się „Dni Nowości”. To spotkania tematyczne, podczas których zostaną zaprezentowane nowe kolekcje odzieży i akcesoriów renomowanych motocyklowych marek.

więcej »
Rabaty w Suzuki

Gdy na zewnątrz upały, ceny w salonach Suzuki topnieją. Kupując teraz motocykl japońskiej marki, można zaoszczędzić kilka tysięcy złotych.

więcej »