Deutsch Version english version

Rynek Motocyklowy

Honda ogłasza nowe motocykle crossowe CRF

Honda ogłosiła nowe motocykle crossowe CRF na 2019 rok. Wśród nich znajdują się modele off-roadowe oraz takie z homologacją drogową.

więcej »
Rynek części do motocykli ze stabilnym wzrostem

Choć sprzedaż nowych motocykli, po okresie wzrostów spowodowanych zmianami homologacyjnymi w minionym roku zanotowała lekki spadek, nie przekłada się to w żaden sposób na segment części i akcesoriów motocyklowych. Duża jest w tym zasługa właśnie niezłej sprzedaży w poprzednich latach, ale i stałego napływu do kraju sporej liczby używanych jednośladów.

więcej »
Szybka turystyka w innym wymiarze

Kawasaki to producent, który – często nie patrząc na obowiązujące trendy – wybierał własną ścieżkę rozwoju. Dzięki takiej filozofii na przestrzeni lat powstało wiele wyprzedzających swoją epokę konstrukcji jednośladów, które nierzadko stawały się obiektem westchnień wielu motocyklistów, a z czasem pojazdami kultowymi i kamieniami milowymi w rozwoju motocykli. Wiele wskazuje, że model H2 SX w najnowszej wersji SE+ to właśnie jedna z takich maszyn.

więcej »
Posezonowa wyprzedaż motocykli Suzuki

Suzuki ogłosiło nowe, promocyjne ceny na 7 popularnych modeli motocykli. Z jesiennej wyprzedaży mogą skorzystać amatorzy wszelkiego rodzaju podróżowania na dwóch kółkach i zaoszczędzić aż do 7000 zł.

więcej »
Motocykle marki Indian będą powstawać w Polsce

Potwierdziły się czerwcowe doniesienia, że amerykański producent motocykli, firma Polaris Industries, zamierza uruchomić produkcję motocykli Indian w fabryce w Opolu.

więcej »
Yamaha liderem według PZPM

Według raportu „Pierwsze rejestracje na podstawie danych CEP (MSW)” Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego w 2017 roku Yamaha kolejny raz z rzędu zajęła pierwsze miejsce wśród marek premium w zestawieniu sprzedaży motocykli powyżej 125 cm3. Łączny wynik sprzedanych motocykli i skuterów Yamaha w tej kategorii wyniósł 1503 sztuki.

więcej »
Nowy maksi skuter i motocykle off-roadowe w salonach Yamahy

Do Polski przyjechały pierwsze nowości Yamahy na sezon 2018. Wśród nich najnowszy sportowy skuter X-MAX 400. Stworzony na bazie tegorocznego modelu X-MAX 300 jest kolejną generacją słynnych przedstawicieli MAX. Dodatkowo do salonów Yamaha trafiły właśnie nowe wersje off-roadowej rodziny YZ oraz WR, które swoimi osiągami są w stanie zaskoczyć każdego fana jazdy w terenie.

więcej »
Nowy sklep internetowy Olek Motocykle

Olek Motocykle uruchomił nowy sklep internetowy.

więcej »
Romet gotowy do sezonu 2017

13 697 sprzedanych nowych motocykli i motorowerów i pozycja lidera z 22-proc. udziałem w segmencie motocykli i 35-proc. udziałem w segmencie motorowerów to już przeszłość. Producent jednośladów marki Romet szykuje się już do kolejnego sezonu.

więcej »
Dwucyfrowe wzrosty na rynku opon

Miniony rok na rynku opon był całkiem udany. Dwucyfrowe wzrosty zanotowano zarówno w segmencie opon do modeli osobowych, jak i SUV-ów oraz lekkich dostawczych. Co ciekawe, największą dynamiką wzrostu może się pochwalić segment opon premium.

więcej »
TRW Aftermarket – kampania Prawdziwy Oryginał

Firma TRW Aftermarket ogłosiła rozpoczęcie kolejnego etapu swojej kampanii „True Original – Prawdziwy Oryginał”, koncentrującej się tym razem na ofercie najwyższej jakości części hamulcowych i akcesoriów do motocykli i skuterów, dostępnych na rynku pod marką TRW-Lucas.

więcej »
BMW Motorrad na targach INTERMOT 2016

BMW Motorrad kontynuuje ofensywę na rynku motocykli i skuterów.

więcej »