Deutsch Version english version

Wydarzenia branżowe

LRP Poland dwukrotnie na podium Alpe Adria na Słowacji

Reprezentujący barwy polskiej ekipy LRP Poland, Niemiec Arnaud Friedrich ukończył oba wyścigi pierwszej rundy europejskich mistrzostw Alpe Adria klasy Superstock 1000 na drugiej pozycji. Start na torze Slovakiaring był także dla 18-letniego motocyklisty idealnym treningiem przed debiutem w mistrzostwach świata FIM EWC.

więcej »
Profesjonalne treningi z techniki jazdy w promocyjnej cenie

Kupując w sieci I’M Inter Motors, Inter Motors lub na www.imready.eu, możesz skorzystać z wyjątkowej oferty na Trening z Techniki i Bezpieczeństwa Jazdy, w cenie 99 PLN, zamiast 450 PLN! Treningi są organizowane i prowadzone przez doświadczonych instruktorów ze stowarzyszenia MotoPomocni.

więcej »
Honda Fun&Safety

Honda zaprasza klientów na kolejny sezon cyklicznej imprezy Honda Fun & Safety, która odbędzie się w terminie 12-13 maja br. na torze kartingowym w Toruniu.

więcej »
Otwarcie Sezonu Motocyklowego w Poznaniu

14 kwietnia na Torze w Poznaniu odbyło się Wielkie Otwarcie Sezonu Motocyklowego.v

więcej »
Nowy numer już jest!

Własnie przyszedł z drukarni nowy numer „Bike & Business”. Pracujemy nad wysyłką, więc już niedługo jeszcze ciepłe wydanie trafi do czytelników.

więcej »
Weź udział w wyprawie po RPA – kup olej Motul i wygraj przygodę życia

Do wygrania udział w wyprawie Motul Afryka Tour, a ponadto aż 16 kamer Samsung Gear 360 oraz 1000 upominków od Motul! Wybierz olej Motul, a następnie podziel się ulubionym zdjęciem z jednej ze swoich motocyklowych wypraw. Konkurs wystartował 12 marca i potrwa do 30 czerwca 2018 roku.

więcej »
VIII Targi Motocyklowe 2018

Już w najbliższy weekend po raz ósmy odbędą się targi motocyklowe we Wrocławiu. W dniach 17–18 marca Hala Stulecia zmieni się w Ogólnopolskie Centrum Motocyklowe.

więcej »
Poznań Motor Show 2018 już w kwietniu!

Poznań Motor Show 2018 to największe targi motoryzacyjne w Polsce i czwarte w Europie. To obowiązkowe wydarzenie dla każdego pasjonata motoryzacji oraz dla rodzin, które w wyjątkowej motoryzacyjnej atmosferze chcą spędzić czas. Tegoroczna edycja odsłoni zwiedzającymi pojazdy w ramach czterech salonów: samochodowego, motocyklowego, caravaningowego, ciężarowego.

więcej »
Szkolenie dla mechaników motocyklowych

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, rozpoczęły się zapisy na kolejne szkolenie dla mechaników motocyklowych. Tym razem, Larsson zaprasza na wykład poświęcony wielomarkowej diagnostyce komputerowej organizowany wspólnie z firmą TEXA.

więcej »
BIKE TOUR 2018 TEXA

TEXA zaprasza warsztaty specjalizujące się w naprawach motocykli do uczestnictwa w kolejnej serii spotkań technicznych poświęconych diagnostyce motocykli. Poprowadzi je specjalista diagnostyki BIKE TEXA, który chętnie odpowie na wszystkie pytania.

więcej »
Imponujący debiut Camiera na Hondzie w WorldSBK

Leon Camier w imponującym stylu zadebiutował w barwach Red Bull Honda World Superbike Teamu. Brytyjczyk zakończył wyścigi pierwszej rundy World Superbike na australijskim torze Phillip Island na odpowiednio siódmym i szóstym miejscu.

więcej »
Puchar Yamaha R6 – rejestracja już trwa

W sezonie 2018 Puchar Yamaha R6 sponsorowany przez Bridgestone staje się nową konkurencją Międzynarodowych Mistrzostw Motocyklowych Alpe Adria, stowarzyszających osiem narodowych federacji motocyklowych: Włoch, Austrii, Czech, Polski, Węgier, Słowacji, Słowenii oraz Chorwacji.

więcej »