Deutsch Version english version

Wydarzenia branżowe

Szkolenie techniczne BIKE TECH TOUR już w najbliższy piątek

Inter Cars zaprasza na szkolenie techniczne BIKE TECH TOUR 2020 vol. 2. Szkolenie organizowane jest przy współpracy z firmami MOTUL, NGK i TRW.

więcej »
BIKE TECH TOUR 2020

Inter Cars zaprasza na szkolenie techniczne BIKE TECH TOUR 2020 vol. 2. Szkolenie organizowane jest przy współpracy z firmami MOTUL, NGK i TRW.

więcej »
Piotr Biesiekirski debiutuje w motocyklowych MŚ Moto2

18-letni Piotr Biesiekirski już w najbliższy weekend zadebiutuje w motocyklowych mistrzostwach świata klasy Moto2 podczas Grand Prix Emilii-Romanii na torze imienia Marco Simoncelliego w Misano. Jedyny Polak i najmłodszy zawodnik w stawce dosiądzie motocykla japońskiej marki NTS w barwach holenderskiego zespołu NTS RW Racing GP.

więcej »
Motocykle, tatuaże i dobra zabawa

Niedawno mieliśmy okazję uczestniczyć w corocznym święcie kultury customowej, czyli wrocławskim Kustom Konwent, które z małego zlotu ewoluowało w imprezę na stałe wpisaną do kalendarza motocyklistów, wielbicieli krążowników szos, tatuaży i ogólnie pojętej kultury custom.

więcej »
Honda Adventure Day 2020

Już po raz kolejny Honda zaprosi właścicieli motocykli tej marki – od PCXa do Goldwinga – na Honda Adventure Day, zlot miłośników jazdy turystycznej i terenowej. Odbędzie się on w terminie 4-6 września w ramach Rajdu Tukan, jednej z najlepszych imprez tego typu w Polsce.

więcej »
Biesiekirski szósty w ME Moto2 w Portimao

18-letni Piotr Biesiekirski ukończył drugi z poniedziałkowych wyścigów drugiej rundy motocyklowych mistrzostw Europy Moto2 na szóstej pozycji.

więcej »
Jest decyzja o zmianie terminu targów Poznań Motor Show i TTM

W trosce o najwyższą jakość wydarzenia i w drodze konsultacji z branżą motoryzacyjną zarząd Grupy MTP podjął decyzję o przeniesieniu targów Poznań Motor Show oraz Targów Techniki Motoryzacyjnej na kolejny rok na termin 8-11 kwietnia 2021 roku.

więcej »
Mistrz Techniki Motocyklowej Yamaha wyłoniony

Filip Domin z Zespołu Szkół Samochodowych w Bydgoszczy okazał się najlepszy podczas finałowej rywalizacji uczniów z placówek objętych patronatem polskiego oddziału Yamahy. Była to pierwsza edycja tego konkursu.

więcej »
Dunlop oficjalnym dostawcą ogumienia do Mistrzostw Świata FIM MXGP

Infront Moto Racing, promotor Mistrzostw Świata FIM MXGP, rozszerza współpracę z Dunlop. Strony podpisały trzyletnią umowę partnerską, na mocy której brytyjska marka będzie oficjalnym dostawcą ogumienia dla tej serii wyścigów. 

więcej »
Pierwsze szkolenie techniczne Bike Tech Tour

Wczoraj miało miejsce pierwsze szkolenie z cyklu Bike Tech Tour 2020 organizowane przez Inter Cars. 

więcej »
Co w tym roku na Poznań Motor Show 2020? Bilety i plan wydarzenia

Tegoroczna edycja targów Poznań Motor Show 2020 zorganizowana będzie w dniach 26–29 marca. W trakcie wydarzenia na odwiedzających czekać będzie mnóstwo atrakcji dostarczanych przez ponad 300 wystawców z całego świata. Jako że impreza ta jest dla producentów doskonałym miejscem do zaprezentowania innowacji, zwiedzający będą mogli zapoznać się z wieloma nowościami targowymi.

więcej »
Ruszają szkolenia techniczne BIKE TECH TOUR 2020

Inter Cars zaprasza na szkolenia techniczne z cyklu BIKE TECH TOUR 2020.

więcej »
ON Tour Poland oraz Yamaha Motor Polska zapraszają na Yamaha Tourist Rally Cup 2020

Turystyczny Puchar Yamahy to propozycja czterech, jednodniowych rajdów na orientację po drogach asfaltowych. Rywalizacja odbywać się będzie w każdą ostatnią niedzielę miesiąca, od maja do sierpnia 2020 r.

więcej »
Monster Energy Honda Team zwyciężył w Rajdzie Dakar 2020

Monster Energy Honda Team zwyciężył w Rajdzie Dakar 2020. Ricky Brabec stanął na najwyższym stopniu podium po tym, jak przodował na czele stawki już od początku wyścigu.

więcej »
Polacy z LRP Poland z kolejnymi punktami w mistrzostwach świata

Motocykliści polskiego zespołu LRP Poland wywalczyli kolejne punkty do klasyfikacji generalnej mistrzostw świata FIM EWC, kończąc sobotni wyścig 8 Hours of Sepang w Malezji na dwudziestej pozycji w stawce pięćdziesięciu ekip.

więcej »
Yamaha kontynuuje program wsparcia młodych mechaników

Pod koniec października odbyło się szkolenie nauczycieli ze szkół objętych patronatem Yamaha Motor Europe N.V. - Oddział w Polsce. To kolejny etap programu wsparcia nauki młodych mechaników motocyklowych.

więcej »
Gates prezentuje paskowe układy przenoszenia mocy w elektrycznych jednośladach na EICMA

Producent zaawansowanych technologii paskowych zaprezentuje zalety wykorzystania pasków z włóknem węglowym w rozwijającym się sektorze elektrycznych jednośladów na najważniejszych targach motocyklowych na świecie International Motorcycle and Accessories Exhibition (EICMA), które będą się odbywać w Mediolanie w dniach 5-10 listopada.

więcej »