Deutsch Version english version

Wydarzenia branżowe

Zespoły Dunlop rozpoczynają sezon EWC 2018/2019 kultowym wyścigiem Bol d’Or

24-godzinny wyścig na kultowym, francuskim torze Bol d’Or im. Paula Ricarda zainauguruje pierwszą rundę Długodystansowych Mistrzostw Świata (EWC) FIM 2018/2019. W rywalizacji, która odbędzie się już w najbliższy weekend 15-16 września, udział wezmą także motocykliści Wójcik Racing Team.

więcej »
Kustom Konwent po raz piąty

Wszystko wskazuje na to, że Kustom Konwent znalazł swoje miejsce. Ostatnie dwie edycje odbywały się we wrocławskiej zajezdni Dąbie. XIX-wieczne budynki w połączeniu z motoryzacją customową to świetne połączenie.

więcej »
SmartMoto Challenge po raz pierwszy we Wrocławiu

W tym roku po raz pierwszy w historii SmartMoto Challenge (SMC) odbędzie się we Wrocławiu, a wraz z tym wydarzeniem odbędzie się dwudniowy Festiwal Elektromobilności. To międzynarodowe zawody motocykli elektrycznych organizowane w Barcelonie, Moskwie, a od tego roku również we Wrocławiu. Rywalizują na nich ze sobą uczelnie z całego świata m.in. z Hiszpanii, Rosji, Ekwadoru czy Polski.

więcej »
LRP Poland dwukrotnie na podium Alpe Adria na Słowacji

Reprezentujący barwy polskiej ekipy LRP Poland, Niemiec Arnaud Friedrich ukończył oba wyścigi pierwszej rundy europejskich mistrzostw Alpe Adria klasy Superstock 1000 na drugiej pozycji. Start na torze Slovakiaring był także dla 18-letniego motocyklisty idealnym treningiem przed debiutem w mistrzostwach świata FIM EWC.

więcej »
Profesjonalne treningi z techniki jazdy w promocyjnej cenie

Kupując w sieci I’M Inter Motors, Inter Motors lub na www.imready.eu, możesz skorzystać z wyjątkowej oferty na Trening z Techniki i Bezpieczeństwa Jazdy, w cenie 99 PLN, zamiast 450 PLN! Treningi są organizowane i prowadzone przez doświadczonych instruktorów ze stowarzyszenia MotoPomocni.

więcej »
Honda Fun&Safety

Honda zaprasza klientów na kolejny sezon cyklicznej imprezy Honda Fun & Safety, która odbędzie się w terminie 12-13 maja br. na torze kartingowym w Toruniu.

więcej »
Otwarcie Sezonu Motocyklowego w Poznaniu

14 kwietnia na Torze w Poznaniu odbyło się Wielkie Otwarcie Sezonu Motocyklowego.v

więcej »
Nowy numer już jest!

Własnie przyszedł z drukarni nowy numer „Bike & Business”. Pracujemy nad wysyłką, więc już niedługo jeszcze ciepłe wydanie trafi do czytelników.

więcej »
Weź udział w wyprawie po RPA – kup olej Motul i wygraj przygodę życia

Do wygrania udział w wyprawie Motul Afryka Tour, a ponadto aż 16 kamer Samsung Gear 360 oraz 1000 upominków od Motul! Wybierz olej Motul, a następnie podziel się ulubionym zdjęciem z jednej ze swoich motocyklowych wypraw. Konkurs wystartował 12 marca i potrwa do 30 czerwca 2018 roku.

więcej »
VIII Targi Motocyklowe 2018

Już w najbliższy weekend po raz ósmy odbędą się targi motocyklowe we Wrocławiu. W dniach 17–18 marca Hala Stulecia zmieni się w Ogólnopolskie Centrum Motocyklowe.

więcej »
Poznań Motor Show 2018 już w kwietniu!

Poznań Motor Show 2018 to największe targi motoryzacyjne w Polsce i czwarte w Europie. To obowiązkowe wydarzenie dla każdego pasjonata motoryzacji oraz dla rodzin, które w wyjątkowej motoryzacyjnej atmosferze chcą spędzić czas. Tegoroczna edycja odsłoni zwiedzającymi pojazdy w ramach czterech salonów: samochodowego, motocyklowego, caravaningowego, ciężarowego.

więcej »
Szkolenie dla mechaników motocyklowych

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, rozpoczęły się zapisy na kolejne szkolenie dla mechaników motocyklowych. Tym razem, Larsson zaprasza na wykład poświęcony wielomarkowej diagnostyce komputerowej organizowany wspólnie z firmą TEXA.

więcej »