Deutsch Version english version

Wydarzenia branżowe

Moto Days 2018 za nami

Moto Days 2018 – Warsztaty Branżowe i Kontraktacja, to wydarzenie, które nie mogło przejść bez echa w europejskiej branży motocyklowej.

więcej »
Szkolenia z serii BIKE TOUR

TEXA Poland tradycyjnie jak co roku, na poczatku marca (2018 r.)  zaprasza do udziału w cyklu szkoleń z serii BIKE TOUR.

więcej »
Moto Days 2018

Moto Days 2018 – Warsztaty Branżowe i Kontraktacja – pod tym hasłem i już w ten weekend odbędzie się największa branżowa impreza w kraju.

więcej »
Nie tylko stolica mody

Własnie wróciliśmy z salonu motocyklowego SALON EICMA 2017 odbywającego się co roku w Mediolanie.

więcej »
Shell i Ducati rozszerzają współpracę

Shell i Ducati ogłosili, że przedłużają partnerstwo techniczne o kolejne 3 lata. To oznacza, że okres ich współpracy przekroczy 20 lat!

więcej »
Szkolenia Touratech

Touratech Polska zaprasza na profesjonalne szkolenia z techniki jazdy off-roadowej.

więcej »
Wrocław Kustom Konwent 2017

W dniach 5–6 sierpnia odbędzie się Wrocław Kustom Konwent 2017, czyli czwarta już edycja tego wydarzenia, będącego swoistym świętem wszystkiego, co związane jest z tzw. „kulturą kustom”.

więcej »
Wyróżnienia dla firmy METZELER

Podwójne zwycięstwo dla niemieckiego producenta opon, który w 2016 roku został wyróżniony przez czytelników jako najlepsza marka oraz zwycięzca testu porównawczego supersport zorganizowanego przez prestiżowy magazyn.

więcej »
Harley on Tour 2017

Już wkrótce rozpoczyna się kolejna edycja Harley on Tour - cyklu imprez organizowanych w całej Europie przez Harley-Davidson dla wszystkich miłośników motocykli. 

więcej »
Sezon 2017 rozpoczęty!

W pierwszy weekend marca centrum targowe EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego w Warszawie stało się motocyklowym sercem Polski. Tutaj miała miejsce Wystawa Motocykli i Skuterów – Moto Expo 2017, podczas której spotkali się producenci motocykli i akcesoriów oraz pasjonaci jednośladów i wszystkiego, co jest z nimi związane.

więcej »
Texa zaprasza na cykl szkoleń Bike Tour 2017

Wszystkie warsztaty specjalizujące się w naprawach motocykli mogą wziąć udział w serii spotkań technicznych poświęconych diagnostyce motocykli. Poprowadzi je specjalista diagnostyki Bike Texa. Udział w szkoleniach jest bezpłatny.

więcej »
Wybierz Króla Custom Harley-Davidson!

Rozpoczyna się trzecia edycja corocznego konkursu na najciekawszy motocykl custom, w którym udział bierze ponad 200 dealerów Harley-Davidson z Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. W salonach w Europie Środkowej i Wschodniej zbudowano tym razem trzynaście wyjątkowych maszyn custom, które dla mechaników H-D były polem do wykazania się pomysłami, kreatywnością, umiejętnościami i sztuką indywidualizacji.

więcej »