Deutsch Version english version

Wydarzenia branżowe

Wrocław Motorcycle Show już w ten weekend!

Tegoroczna edycja Wrocław Motorcycle Show odbędzie się w dniach 16–17 marca 2019 r.  Impreza przenosi się do nowej lokalizacji na czas remontu Hali Stulecia – wydarzenie odbędzie się w zabytkowej zajezdni tramwajowej Dąbie przy ul. Wróblewskiego 38.

więcej »
Opony Dunlop na Warsaw Motorcycle Show 2019

Już w najbliższy weekend, 1-3 marca, szykuje się nie lada gratka dla miłośników dwóch kółek. W hali Ptak Warsaw Expo odbędą się największe targi branży motocyklowej w Europie Środkowo-Wschodniej – Warsaw Motorcycle Show. W wydarzeniu weźmie udział także marka Dunlop, która na swoim stanowisku zaprezentuje nowości produktowe na nadchodzący sezon.

więcej »
Śniadanie prasowe Warsaw Motorcycle Show: wiemy, co czeka nas podczas święta motocykli

Gwiazdy sportów motocyklowych zawitają na początku marca do Ptak Warsaw Expo! Coraz większymi krokami zbliża się druga odsłona Warsaw Motorcycle Show. Pokazy mistrzów Stuntu, wyścigi na specjalnie zaaranżowanych torach Peet Bike i światowe premiery największych marek motocyklowych – to zaledwie część atrakcji, która czeka na odwiedzających już od 1 do 3 marca w podwarszawskim Nadarzynie.

więcej »
Czas na motoryzacyjne emocje – Poznań Motor Show rusza już w marcu

Prestiżowe i zarazem jedne z największych w Europie. Obecne w portfolio Międzynarodowych Targów Poznańskich od 1992 roku, zwane przez znawców świata motoryzacyjnego Małą Genewą, czyli targi Poznań Motor Show ruszają już 28 marca.

więcej »
SUZUKI ECSTAR Team podsumowuje sezon 2018 w MotoGP

Rok 2018 był najbardziej udanym dla Suzuki w historii startów od powstania klasy MotoGP. Zawodnicy Alex Rins #42 i Andrea Iannone #29 aż dziewięciokrotnie stawali na podium. Dzięki imponującym innowacjom w motocyklu GSX-RR, całemu zespołowi oraz zaangażowaniu kierowców zespół Suzuki ECSTAR zamyka sezon w dobrych nastrojach.

więcej »
Kolejne szkolenie. Zapisy rozpoczęte

W zeszłorocznym cyklu zorganizowanych przez firmę Larsson szkoleń technicznych dla mechaników uczestniczyło łącznie kilkaset osób. Cztery cykle szkoleń odbyły się w Gdańsku, Poznaniu, Warszawie i Krakowie. Njbliższe szkolenie poświęcone będzie w całości przednim zawieszeniom motocyklowym.

więcej »
Dunlop kolejny raz wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

Już w najbliższą niedzielę – 13 stycznia – serce niejednego fana motoryzacji z pewnością zabije szybciej, a Autodrom na warszawskim Bemowie zostanie rozgrzany do czerwoności. Na płycie obiektu po raz kolejny spotkają się mistrzowie kierownicy oraz czołowi zawodnicy motorsportu.

więcej »
Yamaha partnerem Warsaw Motorcycle Show 2019

Premierowa edycja Warsaw Motorcycle Show, która odbyła się wiosną br. na terenie Warsaw Ptak Expo, zgromadziła 170 wystawców, 2000 motocykli i blisko 60 tys. zwiedzających. Tymi liczbami Warsaw Motorcycle Show zasłużył sobie na miano największej branżowej imprezy targowej nie tylko w Polsce, ale i Europie Centralnej, rozbudzając nadzieje na to, co zobaczymy podczas zapowiedzianej na weekend 1–3 marca 2019 r. drugiej edycji wystawy. Swoją obecność już dziś zapowiada polski oddział Yamaha Motor Europe, który ponownie został partnerem tego ważnego wydarzenia.

więcej »
Klasa o profilu mechanika motocyklowego pod patronatem Yamaha Motor w warszawskiej samochodówce

W Zespole Szkół Samochodowych i Licealnych nr 2 w Warszawie uroczyście otwarto salę dydaktyczną przeznaczoną do kształcenia młodzieży z klas technicznych o profilu mechanika motocyklowego pod patronatem Yamaha Motor.

więcej »
Marc Marquez mistrzem MotoGP po raz piąty

Reprezentujący ekipę Repsol Honda Marc Marquez wywalczył w niedzielę swój piąty tytuł motocyklowego mistrza świata królewskiej klasy MotoGP. Hiszpan dokonał tego, wygrywając szesnastą rundę sezonu, Grand Prix Japonii na domowym torze Hondy, Twin Ring Motegi.

więcej »
AP Moto 2018 – Event motocyklowy

Z końcem wakacji odbyła się promocja organizowana przez dział motocyklowy Auto Partner SA. Klienci w okresie 6.08-24.09.2018 gromadzili punkty za zakupy asortymentu motocyklowego, a nagrodą był dwudniowy wyjazd na tor Steel Ring w czeskim Trincu. Wyjazd na event odbywał się na własnych motocyklach, a głównym założeniem była dobra zabawa, a także doskonalenie techniki jazdy pod okiem fachowców.

więcej »
Hondy na salonach motocyklowych w Paryżu i Kolonii

Podczas salonu paryskiego można obejrzeć model koncepcyjny stworzony w rzymskim centrum badawczo rozwojowym Hondy. Maszyna prezentuje zupełnie nową stylizację, typową dla serii „Neo Sports Café”, wprowadzonej w tym roku wraz z motocyklami Honda CB125R, CB300R i CB1000R.

więcej »