Deutsch Version english version

Wydarzenia branżowe

Weź udział w wyprawie po RPA – kup olej Motul i wygraj przygodę życia

Do wygrania udział w wyprawie Motul Afryka Tour, a ponadto aż 16 kamer Samsung Gear 360 oraz 1000 upominków od Motul! Wybierz olej Motul, a następnie podziel się ulubionym zdjęciem z jednej ze swoich motocyklowych wypraw. Konkurs wystartował 12 marca i potrwa do 30 czerwca 2018 roku.

więcej »
VIII Targi Motocyklowe 2018

Już w najbliższy weekend po raz ósmy odbędą się targi motocyklowe we Wrocławiu. W dniach 17–18 marca Hala Stulecia zmieni się w Ogólnopolskie Centrum Motocyklowe.

więcej »
Poznań Motor Show 2018 już w kwietniu!

Poznań Motor Show 2018 to największe targi motoryzacyjne w Polsce i czwarte w Europie. To obowiązkowe wydarzenie dla każdego pasjonata motoryzacji oraz dla rodzin, które w wyjątkowej motoryzacyjnej atmosferze chcą spędzić czas. Tegoroczna edycja odsłoni zwiedzającymi pojazdy w ramach czterech salonów: samochodowego, motocyklowego, caravaningowego, ciężarowego.

więcej »
Szkolenie dla mechaników motocyklowych

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, rozpoczęły się zapisy na kolejne szkolenie dla mechaników motocyklowych. Tym razem, Larsson zaprasza na wykład poświęcony wielomarkowej diagnostyce komputerowej organizowany wspólnie z firmą TEXA.

więcej »
BIKE TOUR 2018 TEXA

TEXA zaprasza warsztaty specjalizujące się w naprawach motocykli do uczestnictwa w kolejnej serii spotkań technicznych poświęconych diagnostyce motocykli. Poprowadzi je specjalista diagnostyki BIKE TEXA, który chętnie odpowie na wszystkie pytania.

więcej »
Imponujący debiut Camiera na Hondzie w WorldSBK

Leon Camier w imponującym stylu zadebiutował w barwach Red Bull Honda World Superbike Teamu. Brytyjczyk zakończył wyścigi pierwszej rundy World Superbike na australijskim torze Phillip Island na odpowiednio siódmym i szóstym miejscu.

więcej »
Puchar Yamaha R6 – rejestracja już trwa

W sezonie 2018 Puchar Yamaha R6 sponsorowany przez Bridgestone staje się nową konkurencją Międzynarodowych Mistrzostw Motocyklowych Alpe Adria, stowarzyszających osiem narodowych federacji motocyklowych: Włoch, Austrii, Czech, Polski, Węgier, Słowacji, Słowenii oraz Chorwacji.

więcej »
Polacy zaczynają sezon motocyklowy od zwycięstwa

Aktualny motocyklowy mistrz Polski, Marek Szkopek z ekipy Wójcik Racing Team wygrał sobotni, międzynarodowy wyścig w hiszpańskiej Kartagenie.

więcej »
Kolejna tura szkoleń Larsson

Ledwie zakończyła się pierwsza w tym roku edycja szkoleń dla mechaników motocyklowych, a już rozpoczęły się zapisy do kolejnej. Tym razem szkolenie będzie poświęcone łańcuchowym układom napędowym oraz zawieszeniom motocyklowym.

więcej »
Na naukę zawsze pora

W połowie stycznia mieliśmy okazję wziąć udział w szkoleniu organizowanym przez firmę LARSSON.

więcej »
Moto Days 2018 za nami

Moto Days 2018 – Warsztaty Branżowe i Kontraktacja, to wydarzenie, które nie mogło przejść bez echa w europejskiej branży motocyklowej.

więcej »
Szkolenia z serii BIKE TOUR

TEXA Poland tradycyjnie jak co roku, na poczatku marca (2018 r.)  zaprasza do udziału w cyklu szkoleń z serii BIKE TOUR.

więcej »