Deutsch Version english version

Wydarzenia branżowe

Yamaha partnerem Warsaw Motorcycle Show 2019

Premierowa edycja Warsaw Motorcycle Show, która odbyła się wiosną br. na terenie Warsaw Ptak Expo, zgromadziła 170 wystawców, 2000 motocykli i blisko 60 tys. zwiedzających. Tymi liczbami Warsaw Motorcycle Show zasłużył sobie na miano największej branżowej imprezy targowej nie tylko w Polsce, ale i Europie Centralnej, rozbudzając nadzieje na to, co zobaczymy podczas zapowiedzianej na weekend 1–3 marca 2019 r. drugiej edycji wystawy. Swoją obecność już dziś zapowiada polski oddział Yamaha Motor Europe, który ponownie został partnerem tego ważnego wydarzenia.

więcej »
Klasa o profilu mechanika motocyklowego pod patronatem Yamaha Motor w warszawskiej samochodówce

W Zespole Szkół Samochodowych i Licealnych nr 2 w Warszawie uroczyście otwarto salę dydaktyczną przeznaczoną do kształcenia młodzieży z klas technicznych o profilu mechanika motocyklowego pod patronatem Yamaha Motor.

więcej »
Marc Marquez mistrzem MotoGP po raz piąty

Reprezentujący ekipę Repsol Honda Marc Marquez wywalczył w niedzielę swój piąty tytuł motocyklowego mistrza świata królewskiej klasy MotoGP. Hiszpan dokonał tego, wygrywając szesnastą rundę sezonu, Grand Prix Japonii na domowym torze Hondy, Twin Ring Motegi.

więcej »
AP Moto 2018 – Event motocyklowy

Z końcem wakacji odbyła się promocja organizowana przez dział motocyklowy Auto Partner SA. Klienci w okresie 6.08-24.09.2018 gromadzili punkty za zakupy asortymentu motocyklowego, a nagrodą był dwudniowy wyjazd na tor Steel Ring w czeskim Trincu. Wyjazd na event odbywał się na własnych motocyklach, a głównym założeniem była dobra zabawa, a także doskonalenie techniki jazdy pod okiem fachowców.

więcej »
Hondy na salonach motocyklowych w Paryżu i Kolonii

Podczas salonu paryskiego można obejrzeć model koncepcyjny stworzony w rzymskim centrum badawczo rozwojowym Hondy. Maszyna prezentuje zupełnie nową stylizację, typową dla serii „Neo Sports Café”, wprowadzonej w tym roku wraz z motocyklami Honda CB125R, CB300R i CB1000R.

więcej »
Zespoły Dunlop rozpoczynają sezon EWC 2018/2019 kultowym wyścigiem Bol d’Or

24-godzinny wyścig na kultowym, francuskim torze Bol d’Or im. Paula Ricarda zainauguruje pierwszą rundę Długodystansowych Mistrzostw Świata (EWC) FIM 2018/2019. W rywalizacji, która odbędzie się już w najbliższy weekend 15-16 września, udział wezmą także motocykliści Wójcik Racing Team.

więcej »
Kustom Konwent po raz piąty

Wszystko wskazuje na to, że Kustom Konwent znalazł swoje miejsce. Ostatnie dwie edycje odbywały się we wrocławskiej zajezdni Dąbie. XIX-wieczne budynki w połączeniu z motoryzacją customową to świetne połączenie.

więcej »
SmartMoto Challenge po raz pierwszy we Wrocławiu

W tym roku po raz pierwszy w historii SmartMoto Challenge (SMC) odbędzie się we Wrocławiu, a wraz z tym wydarzeniem odbędzie się dwudniowy Festiwal Elektromobilności. To międzynarodowe zawody motocykli elektrycznych organizowane w Barcelonie, Moskwie, a od tego roku również we Wrocławiu. Rywalizują na nich ze sobą uczelnie z całego świata m.in. z Hiszpanii, Rosji, Ekwadoru czy Polski.

więcej »
LRP Poland dwukrotnie na podium Alpe Adria na Słowacji

Reprezentujący barwy polskiej ekipy LRP Poland, Niemiec Arnaud Friedrich ukończył oba wyścigi pierwszej rundy europejskich mistrzostw Alpe Adria klasy Superstock 1000 na drugiej pozycji. Start na torze Slovakiaring był także dla 18-letniego motocyklisty idealnym treningiem przed debiutem w mistrzostwach świata FIM EWC.

więcej »
Profesjonalne treningi z techniki jazdy w promocyjnej cenie

Kupując w sieci I’M Inter Motors, Inter Motors lub na www.imready.eu, możesz skorzystać z wyjątkowej oferty na Trening z Techniki i Bezpieczeństwa Jazdy, w cenie 99 PLN, zamiast 450 PLN! Treningi są organizowane i prowadzone przez doświadczonych instruktorów ze stowarzyszenia MotoPomocni.

więcej »
Honda Fun&Safety

Honda zaprasza klientów na kolejny sezon cyklicznej imprezy Honda Fun & Safety, która odbędzie się w terminie 12-13 maja br. na torze kartingowym w Toruniu.

więcej »
Otwarcie Sezonu Motocyklowego w Poznaniu

14 kwietnia na Torze w Poznaniu odbyło się Wielkie Otwarcie Sezonu Motocyklowego.v

więcej »