Deutsch Version english version

Yamaha Motor Europe N.V. (Spółka Akcyjna)

ULICA Al. Jerozolimskie 212

MIASTO Warszawa

KRAJ Polska

WWW

E-MAIL [email zakodowany]

BRANŻE Motocykle Części i akcesoria

E-MAIL [email zakodowany]

Oficjalny dystrybutor motocykli i skuterów, pojazdów ATV i side-by-side, skuterów śnieżnych, power products oraz sprzętu marine marki Yamaha na polskim rynku. Pozostaje liderem w sprzedaży markowych motocykli w kraju. Obecny nad Wisłą od 1996 roku rozwinął największą i najbardziej profesjonalną sieć dealerską. Firma kładzie duży nacisk na podnoszenie kwalifikacji i profesjonalizm pracowników autoryzowanych salonów sprzedaży i serwisów w celu zapewnienia najwyższej jakości obsługi klientów.

DEALER ULICA KOD POCZTOWY MIASTO WWW
AC Motors ul. Jabłoniowa 2 80-180 Gdańsk www.acmotors.yamaha-motor.pl
Adrenalina Grabowiec 17 98-200 Sieradz www.adrenalina.yamaha-motor.pl
Benz-Ol ul. Sokołowska 178 08-110 Siedlce www.yamaha-siedlce.pl
BM Motor ul. Dusznicka 44 57-300 Kłodzko www.bmmotor.yamaha-motor.pl
Gres ul. Gen. Władysława Andersa 56 15-113 Białystok www.gres.yamaha-motor.pl
Liberty Motors ul. Łopuszańska 36 02-220 Warszawa www.libertymotors.pl
Liberty Motors ul. Dąbrowskiego 207/213 93-231 Łódź www.libertymotors.pl
Liberty Motors Poland Position ul. Polczynska 120C 01-304 Warszawa www.polandposition.pl
Moto46 ul. Kurza 4 70-795 Szczecin www.moto46.pl
Motocykle Lublin Elizówka 35B 21-003 Ciecierzyn www.motocyklelublin.yamaha-motor.pl
Motocykle Polska ul. Bułgarska 63/65 60-320 Poznań www.motocykle-polska.pl
Moto-Kom ul. Św. Huberta 82 09-472 Cekanowo www.motokom.pl
MotoRewolucja ul. Lubelska 35D 10-408 Olsztyn www.wojciechowicz.yamaha-motor.pl
Motorland Kraków ul. Jana Dekerta 21 30-703 Kraków www.motorland.yamaha-motor.pl
Motorland Wrocław ul. Żegiestowska 3 50-542 Wrocław www.motorland.yamaha-motor.pl
Moto-Seven ul. Wały Gen. Sikorskiego 27/29 87-100 Toruń www.moto-seven.yamaha-motor.pl
Playada ul. Warszawska 183 26-600 Radom www.motoradom.yamaha-motor.pl
Uhma Bike ul. Modlińska 258 03-152 Warszawa www.uhma-bike.pl
Uni Car ul. Modrzewiowa 7 85-631 Bydgoszcz www.uni-car.yamaha-motor.pl
V2 ul. Oleska 169 45-231 Opole www.v2-opole.com.pl
Wawrosz Bielsko Biała ul. Warszawska 158 43-300 Bielsko-Biała www.wawrosz.yamaha-motor.pl
Wawrosz Katowice ul. Roździeńskiego 214 40-315 Katowice www.wawrosz.yamaha-motor.pl