Deutsch Version english version

Wywiady

Dążenie do ideału

Adam Łącz, współwłaściciel Larsson Polska – o historii firmy, rynku motocyklowym i sprawdzonych sposobach na relaks.

więcej »
Ze sportu pod strzechy

Pierwszy półsyntetyk oraz pierwszy syntetyk zostały wyprodukowane w fabrykach Motul. Ale to nie koniec innowacji wprowadzonych do motoryzacji. O historii firmy i jej planach rozmawiamy z Pawłem Purą oraz Piotrem Pyrką z polskiego oddziału firmy Motul.

więcej »
Kobiety w branży

Anna Wygachiewicz od 2005 roku jest zawodnikiem motocyklowym – jej dyscyplina to trial. Dodatkowo zajmuje się szkoleniem w zakresie technik jazdy motocyklem. W jaki sposób radzi sobie w dyscyplinie zdominowanej przez mężczyzn, na czym jeździ i czego uczy? O tym przeczytacie w poniższym wywiadzie.

więcej »
Motocykl od małego

Kuba Przygoński – znamy go z tras rajdu Dakar, gdzie zaczynał od motocykla, a później przesiadł się do samochodu. Aktualnie kierowca terenowego Mini oraz zapalony drifter, który ustanowił rekord prędkości w kontrolowanej jeździe w poślizgu. Czy na stałe zakończył swoją przygodę z dwoma kółkami i, czy pozostanie przy czterech?

więcej »
Układy wtryskowe Delphi i Mikuni w motocyklach Junak

Nowe normy emisji spalin sprawiły, że cała kolekcja motocykli 125 Junak musiała zostać gruntownie zmodernizowana. Część modeli otrzymała usprawnione jednostki, ale pojawiły się także nowe propozycje. Opowiada o tym Mikołaj Sibora z firmy Almot, która jest właścicielem marki Junak.

więcej »
Z pozycji lidera

Z Damianem Piotrowskim, product managerem Romet Motors, rozmawiamy o marce, rozbudowie oferty oraz ambitnych planach na najbliższą przyszłość.

więcej »