Deutsch Version english version

O magazynie

Bike&Business

„Bike & Business” jest specjalistycznym kwartalnikiem o tematyce technicznej. Głównymi tematami poruszanymi na jego łamach są zagadnienia związane z naprawą i diagnostyką motocykli, wyposażeniem naprawczym oraz rynkiem motocyklowym. Czasopismo tworzone jest we współpracy z redakcją tytułu „Bike und Business”, na licencji którego się ukazuje.

Główna grupa czytelników

Główną grupą czytelników „Bike & Business” są pracownicy serwisów oraz sieci handlowych funkcjonujących na rynku motocyklowym. Czasopismo adresowane jest również do firm zaopatrujących branżę motocyklową w części i akcesoria, chemię motocyklową oraz wyposażających warsztaty motocyklowe w sprzęt naprawczy i diagnostyczny.

Tematyka pisma

Informacje z zakresu techniki motocyklowej i technologii serwisowania, dostępnych na rynku narzędzi i urządzeń do wyposażenia warsztatu, części zamiennych, akcesoriów i materiałów eksploatacyjnych. Informacje na temat branży motocyklowej.

Dystrybucja

Sposoby dystrybucji czasopisma:

● wysyłka kwalifikowana – bezpłatne egzemplarze wysyłane do podmiotów branży motocyklowej,
● sprzedaż w prenumeracie (wysyłka pocztowa),
● bezpłatna dystrybucja podczas motocyklowych imprez branżowych.

Poprzez naszą dystrybucję:

● precyzyjnie docieramy z informacją do określonych podmiotów i osób związanych z rynkiem motocyklowym,
● gwarantujemy wysoką zauważalność przekazu reklamowego,
● jesteśmy obecni na najważniejszych branżowych imprezach  motocyklowych.

Baza adresowa:

Wysyłkowa baza adresowa naszego czasopisma obejmuje serwisy motocyklowe, dealerów, punkty sprzedaży części i akcesoriów motocyklowych, a także producentów i importerów z rynku motocyklowego.

Wydawca
„Bike & Business” ukazuje się na licencji tytułu „Bike und Business”, wydawanego przez  Vogel Communications Group GmbH & Co. KG (z siedzibą w Wϋrzburgu w Niemczech).

Vogel Communications Group należy do międzynarodowego holdingu wydawniczego Vogel Media Group, będącego jednym z największych na świecie w sektorze publikacji technicznych i specjalistycznych. W skład koncernu, mogącego poszczycić się ponad 100-letnią tradycją, wchodzi obecnie około 40 firm, mających swoje lokalizacje w 20 krajach. Vogel Media Group aktywność biznesową koncentruje szczególnie na Europie i Azji. Obecnie w ramach naszej grupy wydawniczej publikowanych jest ponad 100 tytułów.

Dane o tytule Wydawca
Raven Media Sp. z o.o. NIP 897-17-67-168 REGON 021366963 KRS 0000370285