Deutsch Version english version

Rynek

Buty i rękawice

Jak ważną częścią odzieży motocyklowej są buty oraz rękawice? Czy obecnie klient stawia głównie na design, czy może jednak bezpieczeństwo i funkcjonalność biorą górę przy wyborze odpowiedniego produktu?

więcej »
Duże zainteresowanie dużymi motocyklami

W roku 2018 łączna sprzedaż motocykli z silnikami o pojemności powyżej 125 cm3 po raz pierwszy od 2014 r. była wyższa od wyniku uzyskanego przez najmniejsze na rynku maszyny. Od stycznia br. tempo wzrostu ich udziału w rynku znacznie wyhamowało. Najbliższe miesiące pokażą, jak potoczą się dalsze losy tej nieformalnej rywalizacji między „prawdziwymi” motocyklami a jednośladami określanymi czasami pogardliwie mianem motocykli dla kierowców samochodów.

więcej »
Klasyki i youngtimery wracają do łask. A co z częściami zamiennymi?

Chęć wyróżnienia się na drogach i ulicach, zamiłowanie do klasycznych modeli z niespotykanymi już dziś rozwiązaniami, a może zwykły kaprys – powody bywają różne, jednak coraz bardziej widoczny jest powrót mody na klasyczne modele motocykli. Kilkudziesięcioletnie maszyny nie są jednak dla każdego. Wymagają bowiem ubrudzenia sobie od czasu do czasu rąk, a poszukiwanie brakującej części może być czasochłonne i sporo kosztować.

więcej »
Ślimacze tempo elektryfikacji jednośladów

Choć mogłoby się wydawać, że możliwość teoretycznie darmowego poruszania się elektrycznymi motocyklami oraz skuterami skusi wiele osób do nabycia tego typu pojazdu, statystyki sprzedażowe pokazują dobitnie, że zainteresowanie nimi na polskim rynku wciąż jest śladowe. Przyczyn takiego stanu rzeczy jest co najmniej kilka.

więcej »
Dystrybucja kasków motocyklowych. Na co zwrócić uwagę klientowi?

Kask jest jedynym jak na razie akcesorium, które jest obowiązkowym wyposażeniem motocyklisty. Jakie kaski warto mieć w swej ofercie i na co zwrócić uwagę przy ich wyborze?

więcej »